ОГОЛОШЕННЯ!

Дата: 29.03.2023 13:49

Шановні мешканці Окнянської громади!

КНП « Окнянська багатопрофільна лікарня» продовжує розширювати медичні послуги населенню громади і

❗ПОВІДОМЛЯЄ:

✅31 березня 2023 року ( в п'ятницю) в поліклінічному відділенні проводитимуть прийом бажаючих отримати кваліфіковану допомогу лікарі з Подільської районної лікарні, а саме:

☑лікар-окуліст

☑лікар-дерматолог

☑лікар-ендокринолог

☑лікар-травматолог.

Лікар -травматолог Подільської районної лікарні спеціалізується на заміні кульшового та колінного суглобів.

❗Початок прийому: 🕗09:30-10:00

❗Закінчення прийому: 🕗14:00-14:30.

Прийом проводиться за направленням сімейного лікаря.

Скористайтеся можливістю отримати допомогу без додаткових витрат та долання відстаней.

Якщо у Вас є потреба звернутися до лікарів даних спеціалізацій, звертайтеся до сімейних лікарів, щоб отримати електронне направлення і приходьте на прийом.

Вам будуть раді допомогти.

PS: Будь ласка, репост, аби якомога більше людей мали змогу отримати інформацію.