Увага! Пряма телефонна лінія 24 березня о 15:00

Дата: 23.03.2023 14:19

Відділ з питань праці Управління інспекційної діяльності в Одеській області Південного Міжрегіонального управління Державної служби з питань праці України 24 березня 2023 року   з  15.00 до 17.00 проводить сеанс прямого телефонного зв’язку на теми:

1. «Організація трудових відносин в умовах воєнного стану»;

2. «З моменту укладення трудового договору ви – найманий працівник, який має трудові права й соціальні гарантії»;

3. «Деякі маркери безпечної праці за кордоном»;

4. «Не погоджуйся на работу за кордоном, якщо…»;

5. «Що варто робити, щоб не потрапити до пастки торговців людьми»;

6. «Маєте сумніви щодо запропонованої роботи, стали жертвою примусової праці, якщо вилучили особисті документи, примушували до незаконних дій – куди звертатися за безкоштовною консультацією».

По телефонах 04840-6-25-52, 0973741562 на запитання роботодавців, найманих працівників відповість  провідний інспектор відділу з питань праці Управління інспекційної діяльності в Одеській області Південного Міжрегіонального управління Державної служби з питань праці України Сорокін Ігор Борисович.