Селищний голова Олег Бєлоус та колектив працівників селищної ради привітали з виходом на заслужений відпочинок Саламаху Богдана Степановича.

Дата: 17.03.2023 13:51

Сьогоднішній ранок в Окнянській селищній раді розпочався із святкової 5-ти хвилинки.

Селищний голова Олег Бєлоус та колектив працівників селищної ради привітали з виходом на заслужений відпочинок головного спеціаліста з підготовки інвестиційних проектів відділу економіки, агропромислового комплексу та інвестицій Саламаху Богдана Степановича.

Олег Сергійович привітав ювіляра з новим етапом життєвого шляху та висловив вдячність за багаторічну, сумлінну працю, відповідальне ставлення до виконання службових обов’язків та високий професіоналізм:

- Дякуємо за значний внесок у розвиток Окнянської громади. Ви завжди творчо та енергійно підходили до виконання кожного завдання, яке Вам доручали. Для Вас не існувало перешкод у роботі, які б Ви не змогли подолати. Нам буде не вистачати Вас. Присвятіть заслужений відпочинок своїм захопленням, здоров’ю і онукам! Бажаємо Вам не здаватися, а ще більше процвітати. Ще бажаємо добра, здоров’я — віз і щастя — вагон, тепла і турботи від близьких, і довгих світлих років!