Проведено профілактичний рейд в селах Малаївці та Новий Орач.Окнянської селищної ради

Дата: 13.03.2023 15:31

За дорученням селищного голови Олега БЄЛОУСА та відповідно до плану роботи служби у справах дітей, 13 березня 2023 року працівниками служби у справах дітей Окнянської селищної ради спільно з працівниками КУ «Центр надання соціальних послуг Окнянської селищної ради» та Малаївського старостинського округу проведено профілактичний рейд в селах Малаївці та Новий Орач.

В ході проведення рейду відвідано сім’ї з дітьми, які опинилися в складних життєвих обставинах, опікунські сім’ї. Всього відвідано 11 дітей. З батьками проведено профілактичні бесіди щодо організації та забезпечення відповідного харчування для дітей. Особлива увага була приділена дітям віком до одного року.

У зв’язку з воєнним станом в країні, було звернено увагу батьків та опікунів на зайнятість дітей у вільний від занять час. Надана консультація щодо умов взяття під опіку дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, умов створення прийомної сім’ї та дитячого будинку сімейного типу.

Робота в даному напрямку продовжується.