Привітання селищного голови Олега БЄЛОУСА з 8 Березня

Дата: 08.03.2023 09:00

Чарівних і мудрих жінок Окнянської громади, наших гостей щиро вітаю з святом весни, краси і ніжності!

Серед усіх свят 8 Березня різниться своєю особливою чарівністю і неповторністю, є символом сердечності, доброти, кохання, радості і тепла.

Усе найдорожче і прекрасне, що є у нашому житті – любов і сім’я, народження і щастя, радість і надія, пов’язане з жінкою. Ви теплом, добром і ніжністю прикрашаєте наші дні, утверджуєте успіхи і підтримуєте у тяжкі хвилини.

Висловлюю вам глибоку вдячність та повагу, дорогі жінки! За вміння кохати, чекати, берегти сім’ю і попри всі звірства війни народжувати діток – наше майбутнє. Спасибі, що захищаєте Україну пліч-о-пліч з чоловіками, рятуєте, займаєтеся волонтерством, допомагаєте.

Любі жінки! Саме ви надихаєте чоловіків на шляхетні вчинки, щодня даруєте нам любов, турботу, душевний спокій і затишок. Переконаний, що труднощі та негаразди минуться і ніщо не буде затьмарювати вашої посмішки.

Нехай доля постійно буде до вас доброю, нехай усюди вас супроводжують радість і удача, підтримка, розуміння і любов близьких людей. Міцного здоров’я вам і вашим родинам, дітям, онукам. Щастя, добра і благополуччя у кожному домі і найшвидшої Перемоги над ворогом усім нам!

Зі святом!

З повагою Олег Бєлоус.