Вітаємо з Днем народження БУРДЕЙНУ ІРИНУ ЛЕОНІДІВНУ!

Дата: 24.02.2023 08:00

Селищний голова та колектив Окнянської селищної ради щиросердно вітає з Днем народження добру, щиру та креативну жінку,

БУРДЕЙНУ ІРИНУ ЛЕОНІДІВНУ!

Шановна Ірино Леонідівно!

Від усієї душі вітаємо Вас з Днем народження!

Бажаємо Вам більше світла і добра, ніжності, здоров’я, вірних друзів, везіння і в житті завжди натхнення, любові і благополуччя в родині! Нехай у вас завжди буде відмінний настрій! Нехай всі Ваші найзаповітніші бажання виконуються, мрії збуваються, а щастя примножується.

Зі святом!