Дата: 16.02.2023 16:22

16 лютого 2023 року у Малій залі Окнянської селищної ради відбувся навчальний семінар, присвячений питанню надання субсидій, пільг та вчиненню нотаріальних дій, в якому прийняли участь старости, діловоди та депутати Окнянської селищної ради.

Начальник відділу ЦНАП Ольга Ніколаєва розповіла про порядок прийому документів для надання субсидій та пільг, про правильність заповнення актів обстеження матеріально-побутових умов домогосподарств та про застосування в роботі інформаційних та технологічних карток. Також провела презентацію "Мобільного кейсу", який буде застосовуватись для надання послуг на дому інвалідам та маломобільним групам населення.

Начальник Подільського відділу ПФУ Олена Швець розповіла про роботу з документами по призначенню субсидій та пільг, а також про якість їх відпрацювання.

Державний нотаріус Ананьївської державної нотаріальної контори Наталія Мороз розповіла про порядок вчинення нотаріальних дій старостами органів місцевого самоврядування.