Клієнт служби зайнятості №1 - роботодавець.

Дата: 15.02.2023 14:37

Співпраця з роботодавцями є одним з пріоритетних завдань служби зайнятості, адже саме вони підтримують економіку нашої держави і створюють робочі місця, щоби навіть в складні часи українці мали змогу стабільно працювати в тилу. Так, консультантом роботодавця Окнянського відділу Подільської філії було проведено робочу зустріч із фізичними особами-підприємцями Василевською Тетяною Сергіївною та Василевським Василем Юрійовичем, які займаються роздрібною торгівлею квітами, рослинами, насінням, добривами, домашніми тваринами та кормами для них у спеціалізованих магазинах.

Під час зустрічі Наталя ВЕРГУН наголосила, що для забезпечення ефективної співпраці з роботодавцями службою  зайнятості впроваджено Інститут «Консультант роботодавця», що дає змогу швидко та якісно на основі новітніх тенденцій надати роботодавцю широкий спектр послуг на безоплатній основі, а саме:

-  широка презентація роботодавця та формування його позитивного іміджу задля якісного укомплектування  вакансій;

укомплектування вільних робочих місцьв тому числі із застосуванням методів рекрутингу;

навчання або підвищення кваліфікації кадрів під замовлення роботодавця, в т.ч. в центрі професійно-технічної освіти ДСЗ, який орієнтований на навчання дорослого населення та оснащений сучасним обладнанням;

- здійснення компенсаційних та стимулюючих виплат роботодавцям за створення нових робочих місць або працевлаштування внутрішньо переміщених осіб;

- співфінансування організації громадських робіт та інших робіт тимчасового характеру із залученням незайнятого населення;

-  для максимальної доступності та комфортності клієнтів запроваджено сервіс «Електронний кабінет роботодавця», який дає можливість скоротити витрати часу роботодавця  для відвідування центру зайнятості, адже подати звітність за формою №3-ПН «Інформація про попит на робочу силу (вакансії) », відслідкувати укомплектування поданих вакансій, новини в Законодавстві «Про зайнятість населення» можна в режимі онлайн.