14 лютого відбулось засідання комісії з питань захисту прав дітей
Згідно плану роботи служби у справах дітей Окнянської селищної ради 14 лютого відбулось засідання комісії з питань захисту прав дітей під головуванням селищного голови Олега БЄЛОУСА.
Розглянуто питання про доцільність підготовки і подання до суду висновку органу опіки та піклування про позбавлення батьківських прав та про затвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей, які опинились в складних життєвих обставинах, дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування.
По всім питанням прийнято відповідні рішення.