06 лютого 2023 року відбулося засідання виконавчого комітету Окнянської селищної ради під головуванням селищного голови Олега Бєлоуса.

Дата: 06.02.2023 11:02

На початку засідання присутні долучилися до загальнонаціональної хвилини мовчання в пам'ять про українців, загиблих під час війни з російськими окупантами.

На порядку денному розглянули слідуючі питання:

1. Про схвалення проєкту рішення «Про внесення змін та доповнень до рішення Окнянської селищної ради від 22 грудня 2022 року №1015/24-VIII «Про бюджет Окнянської селищної територіальної громади на 2023 рік»

2. Про затвердження плану роботи Координаційної ради з гендерних питань, проблем сім’ї, запобігання та протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі, торгівлі людьми при виконавчому комітеті Окнянської селищної Подільського району Одеської області на 2023 рік

3. Про схвалення проєкту рішення «Про внесення змін до рішення Окнянської селищної ради «Про затвердження структури та граничної чисельності закладів та установ освіти і культури Окнянської селищної ради» від 23.11.2022 № 982/23-VIII та його додатків 7, 9, 10, 12, 14»

4. Про схвалення проєкту рішення «Про доповнення до програми «Розвитку фізичної культури і спорту на період 2021-2025 років», затвердженої рішенням Окнянської селищної ради від 24.12.2020 № 63/3-VIІI додатку 4»

5. Про викладення додатку 2 «Склад житлової комісії при виконавчому комітеті Окнянської селищної селищної ради», затвердженого рішенням виконавчого комітету Окнянської селищної ради від 15.12.2020 № 149/13 у новій редакції

6. Про затвердження протоколу 1 житлової комісії при виконавчому комітеті Окнянської селищної ради від 26.01.2023

7. Про відмову у взятті поза чергою на квартирний облік Куімжи П. Г.

По всім питанням було прийняті відповідні рішення.