Доброта - основна цінність нашого життя

Дата: 20.01.2023 13:41

В наш нелегкий час, коли все більше людей потребує турботи та матеріальної допомоги, стає важко знайти людей, які здатні сприймати чужі проблеми, як свої. І як чудово, що такі люди все-таки є.

Гавиноський старостинський округ та староста Олексій КІРІЦА висловлюють щиру подяку селищному голові Олегу БЄЛОУСУ та благодійному фонду «МАНІФЕСТ МИРУ» за гуманітарну допомогу мешканцям села Гавиноси в такий складний для усіх час.

Вже у 2023 році гуманітарну допомогу надано 100 мешканцям села.

Надаючи допомогу, ви надаєте не просто матеріальне цінності, а даруєте радість та надію на краще життя.

Висловлюємо щиру вдячність та глибоку повагу за небайдужість та доброту https://m.facebook.com/manifest.mira/?mibextid=LQQJ4d. Ваш внесок важко переоцінити. Дякуємо за вашу турботу! Дякуємо за підтримку, яка робить нас сильнішими!

Разом ми сила!

Староста Гавиноського старостинського округу Олексій КІРІЦА