🔆Подія, що назавжди змінить Одещину та Україну!

Дата: 16.01.2023 15:48

29 листопада українська делегація Expo 2030 на чолі з Президентом України Володимиром Зеленським презентували заявку України на право проведення виставки у 2030 році в Одесі.

EXPO 2030 - це найбільша всесвітня технологічна виставка на планеті, яка пройде у 2030 році. EXPO відбувається один раз на 5 років, зараз виставка представлена в Дубаї. EXPO 2025 пройде в Японії, тому Одеса має шанс приймати у себе EXPO 2030.

Підготовка до Всесвітньої виставки може стати частиною повоєнного відновлення України та інструментом додаткового залучення іноземних інвестицій в Україну.

Це можливість привернути увагу туристів з усього світу та стати майданчиком, на якому країни демонструють найпередовіші досягнення. Наприклад, у 2015 році виставку в Мілані відвідали понад 20 мільйонів осіб. Всесвітня виставка ще ніколи не проводилася на території Східної Європи.

Наш регіон та обласний центр мають шанс стати розвиненим експозиційним майданчиком у цій частині світу. Вже в листопаді цього року 170 країн вирішать, чи надавати Одесі право на проведення EXPO.