ОГОЛОШЕННЯ! Про грантові конкурси

Дата: 23.12.2022 11:30

Гранти – це сукупність фінансових засобів, які безповоротно надаються некомерційним установам або ж фізичним особам для реалізації соціального проекту, благодійної програми, проведення наукових досліджень, навчання або ж підвищення кваліфікації та інших суспільно корисніих цілей.

Докладніше можна ознайомитися за посиланням: https://hromady.org/70-grantiv-dlya-gromadi/

Бажаючі прийняти участь у конкурсах можуть звернутися за отриманням розяснень та допомоги до відділу економіки, агропромислового комплексу та інвестицій Окнянської СР.