Ми продовжуємо допомагати нашим воїнам долати ворога

Дата: 15.12.2022 14:39

Війна загартовує нашу націю, яка сьогодні проявляє свої найкращі якості. Не зважаючи на все горе, що принесла нам країна-окупант, ми продовжуємо жити і боротися. Ми продовжуємо допомагати нашим воїнам долати ворога, який зазіхнув на наші землі, волю, незалежність та життя кожного громадянина України…

14 грудня 2022 року, за ініціативи начальника Подільської районної військової адміністрації МИХАЙЛА ЛАЗАРЕНКА та селищного голови Окнянської селищної ради Олега БЄЛОУСА, сільгоспвиробник Окнянської громади ФОП Олександр ПОСТІКА передав для мобільної вогневої групи протиповітряної оборони ЗСУ куплений за власні кошти автомобіль NISSAN NAVARA. Це машина, що підходить військовослужбовцям, адже пікапи в першу чергу необхідні зараз в армії. Саме таку машину і підібрали через її прохідність та габарити.

На разі, з початку повномасштабної війни, це вже 18-тий автомобіль, переданий аграріями та громадянами Окнянської селищної ради на потреби ЗСУ.

Висловлюємо щиру подяку всім небайдужим за допомогу, активну позицію та щирий внесок у перемогу!

Ми обов’язково переможемо! Побудуємо оновлену країну! Адже ми – сильна, непохитна та волелюбна нація!

Разом ми сила! Разом до перемоги!

Слава Україні!!!