Дата: 05.12.2022 16:42

5 грудня 2022 року в приміщення адміністративної будівлі Окнянської селищної ради відбулося громадське обговорення результатів проєкту та «Рекомендацій з включення екосистемних підходів та природоорієнтованих рішень для адаптації до зміни клімату у стратегічні документи Окнянської громади» в рамках проєкту «Підвищення спроможності Окнянської громади шляхом впровадження природоорієнтованих рішень для післявоєнного відновлення та адаптації до зміни клімату», що реалізовується за фінансової підтримки Посольства Швеції в Україні в межах Програми малих грантів Проєкту «INSURE*» від ГС «WWF-Україна».

Доповідали:

- голова селищної ради Олег БЄЛОУС;

- Ігор СТУДЕННИКОВ, виконавчий директор Центру регіональних досліджень, керівника проєкту;

- Олег ДЬЯКОВ, кандидат географічних наук, експерт проєкту;

- Юрій МЕЛЬНИК, експерт проєкту з питань регіонального розвитку та просторового планування.

Проєкт INSURE має на меті розвинути знання та спроможність відповідних державних органів та широких кіл зацікавлених сторін в Україні, зокрема організацій громадянського суспільства, ініціювати політичну підтримку впровадження природоорієнтованих рішень і, завдяки цьому, підвищити стійкість країни до зміни клімату. При цьому проект фокусує увагу на проблемах досягнення сталого розвитку України, пов’язаних з використанням природних ресурсів (ґрунту, повітря, води) сільським, лісовим та водним господарствами, а також сприяє покращенню демократії та впровадження природоорієнтованих рішень в Україні. Проєкт сприятиме ефективнішому прийняттю рішень, що мають вплив на довкілля щодо врахування питань зміни клімату через інтеграцію природоорієнтованих рішень у термінологічний словник чиновника.