Запрошуємо на вебінар!

Дата: 11.11.2022 10:26

Держпраці продовжує проведення безкоштовних вебінарів

З метою поширення інформації та формування спільного розуміння вимог законодавства, Держпраці продовжує цикл безкоштовних вебінарів для всіх бажаючих, кого цікавлять теми трудових відносин, здоров’я і безпеки на роботі.

Черговий захід відбудеться 11 листопада на тему: «Умови праці та навчання з питань охорони праці в умовах воєнного стану».

Під час вебінару:

- ви отримаєте практичні поради щодо організації навчання з питань охорони праці та перевірки знань в умовах воєнного стану,

- дізнаєтеся про зміни у законодавстві, що відбулися останнього часу,

- отримаєте відповіді на актуальні питання.

Запрошуємо до участі всіх бажаючих, незалежно від роду зайнять та трудового статусу.

Кожен учасник знайде у вебінарі те, що зацікавить саме його.

Чекаємо на зустріч з вами онлайн 11 листопада об 11 годині на платформі ZOOM за посиланням: http://surl.li/dpmva.

Буде цікаво та корисно!