Група одеських програмістів «Технарі» розробила мобільний застосунок «єППО»

Дата: 08.11.2022 11:36

Небо... прозоро-блакитне українське мирне небо, яке ніби створене для насолоди погляду, для вільного польоту птахів, для веселки після дощу, для грому та вітру, для яскравого сонця. Вільне українське прозоро-блакитне небо з білими хмаринками, в якому мають літати лише птахи та цивільні літаки. Наше небо не створене для війни. Наше українське небо – розмах української душі!

З лютого місяця рашистам спало на думку втрутитися в наше життя. Варварськи прийти скористатися нашим небом для руйнування нашої землі, нашого життя.

Група одеських програмістів «Технарі» розробила мобільний застосунок «єППО».

Використовуючи застосунок, користувачі можуть допомогти військовим завчасно відстежувати та знищувати ворожі ракети «Калібр». Після встановлення на телефон, працює досить просто: людина бачить ракету та натискає велику червону кнопку на своєму телефоні.

Встановивши додаток на свій смартфон, кожен громадянин України може допомогти ЗСУ. Беручи до уваги результати роботи сил ППО, додаток єППО показав дуже високу ефективність.

13.10 2022 10:00 У застосунку, який доступний Google Play: http://surl.li/dpoww, додано авторізацію через «Дія». Після встановлення застосунку «єППО» та авторизації, щоб переконатись, що система працює, треба натиснути «Тест».

Щоб попередити українських бійців про загрозу, треба:

♦ зайти в застосунок;

♦ обрати потрібну категорію (ракета, літак, гелікоптер, безпілотник, вибух);

♦ направити смартфон у сторону побаченого чи почутого;

натиснути велику червону кнопку.

Розробники попереджають, що велику червону кнопку слід натискати тільки у випадку реальної загрози.