Дата: 02.11.2022 11:44

Відповідно до плану роботи Окнянської селищної ради 2 листопада 2022 року відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини Окнянської селищної ради. На порядку денному було розглянуто два питання:

1. Про стан утримання та виховання дітей в сім’ях Ставрівського, Цеханівського та Дубівського старостинського округів

2. Про затвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах

По всім питанням прийнято відповідні рішення.