Привітання селищного голови з нагоди Дня Українського козацтва, свята Покрови Пресвятої Богородиці та Дня захисника України!

Дата: 14.10.2022 08:00

Шановні захисники та захисниці України!

Шановні жителі Окнянської селищної ради!

Прийміть мої вітання з нагоди Дня Українського козацтва, свята Покрови Пресвятої Богородиці та Дня захисника України!

14 жовтня визначна дата, яка символізує багаті і славні традиції українського народу, уособлює мужність, героїзм, незламність національного духу оборонців та визволителів рідної землі на всіх етапах її багатовікової історії.

Це свято кожного, хто в той чи інший час віддав свої знання, силу, мужність задля процвітання нашої держави, збереження її незалежності та територіальної цілісності, хто несе почесну варту на захисті народу України.

Тож від щирого серця вітаю всіх, хто має високе звання захисника України, з цими знаменними святами! Адже саме ви обороняли та обороняєте в ці важкі для країни часи незалежність й територіальну цілісність нашої держави. Саме ви віддаєте свої життя за те, щоб наше наступне покоління жило в мирній та вільній країні.

Бажаю нашим захисникам доброго здоров’я та бадьорості духу,  незламної волі, надійного родинного тилу й тепла рідної домівки. Нехай з вами буде правда і перемога задля щасливого майбутнього наших нащадків, задля процвітання нашої рідної України!

Висловлюю велику вдячність і повагу всім, хто стоїть тепер в ім’я миру в Україні та схиляю голову у жалобі за тими, хто віддав життя за Україну. Низький уклін всім землякам, хто захищав і продовжує захищати цілісність і суверенітет нашої Держави.

Мирного неба над головою усім нам!  Нехай Пресвята Богородиця береже Україну під своїм Покровом!

З повагою селищний голова      ОЛЕГ БЄЛОУС