Привітання голови селищної ради мешканців сіл Чорна, Федосіївка та Будаївці з Днем села.

Дата: 09.10.2022 08:00

Шановні мешканці сіл Чорна, Федосіївка та Будаївці!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди чудового свята — Дня села!  Свята, яке відзначають усі, хто його любить. Саме любов до маленької батьківщини надихає вас щодня до праці, створення комфорту і добробуту в рідному  селі.

Усі досягнення, якими багаті ваші села, складаються з щоденної праці, знань і талантів кожного жителя, і саме в такі свята, кожен відчуває себе  частиною великої громади.

Бажаю вам процвітання і стабільності, нехай народжуються і підростають діти, спокійно і захищено почуваються люди похилого віку, миру і впевненості у завтрашньому дні. Нехай серця наповнюються гордістю за своє рідне село, прагненням до єдності та порозуміння, а ваша плідна праця буде надійною запорукою щасливого майбутнього. В цей святковий день від усієї душі зичу вам та вашим родинам міцного здоров’я, щастя, добра, достатку, найшвидшої перемоги нашого народу над рашистами та омріяного миру!

Зі святом!

З повагою селищний голова  Олег БЄЛОУС