Сьогодні, 03 жовтня, святкує свій День народження селищний голова ОЛЕГ СЕРГІЙОВИЧ БЄЛОУС. Вітаємо!

Дата: 03.10.2022 08:00

Шановний Олеже Сергійовичу!

Колектив Окнянської селищної ради та депутатський корпус щиро вітає Вас с Днем народження!

Ще один рік життя… Він видався непростим та напрочуд щедрим на випробування, як для керівника громади, так і для простого українського громадянина. У такий непростий час на Ваші плечі лягла подвійна відповідальність за кожного жителя Окнянської селищної ради, нових мешканців громади-внутрішньо переміщених, військових, які служать на благо рідної країни та багато інших. Цей рік Вашого життя вкотре довів, що Ви не просто селищний голова, Ви – мудрий управлінець, який завжди відкритий до саморозвитку, досвідчений та розважливий у своїх рішеннях, здатний на співчуття та розуміння.

Прийміть найщиріші вітання й найкращі побажання в такий чудовий день. Ми вдячні Вам  за відмінну роботу в команді, підтримку і розуміння. Працювати з таким керівником, як Ви, комфортно і  приємно. Не кожен може похвалитись таким мудрим наставником, професіоналом своєї справи. Ми Вас поважаємо за відкритість, щирість та цілеспрямованість. Ви той, хто завжди створює гарну атмосферу в колективі. Спасибі Вам, Олеже Сергійовичу за те, що зберігаєте оптимізм і впевненість, які так потрібні в даний час.

Бажаємо Вам, щоб життя було світлим і радісним, а дружні привітання додали життєвої наснаги в скарбничку Вашої  душі.

Нехай людська шана буде Вам подякою за плідну працю, чуйність, уміння творити добро. Мрійте, усміхайтесь,  насолоджуйтесь кожною миттю, щоб кожен ранок був щасливим, день – корисним, а вечір – незабутнім. Дивіться вперед з надією, назад із вдячністю, по сторонах - з любов'ю. Зустрічайте кожен день з посмішкою, і він обов'язково відповість Вам взаємністю. Міцного Вам здоров´я, Божого благословіння, сімейного затишку і щастя, щедрої світлої долі, багатої на любов і добро. Мирного неба на головою та спокою в рідній Україні!