Робоча зустріч з трудовим колективом Довжанської гімназії.

Дата: 29.09.2022 16:33

29 вересня 2022 відбулась робоча зустріч селищного голови Олега БЄЛОУСА та начальника відділу освіти, молоді та спорту, культури та туризму Миколи МЕЛЬНИКА з трудовим колективом Довжанської гімназії.

В ході спілкування обговорено питання подальшої експлуатації приміщень школи, максимального залучення учнів до навчального процесу в очній формі, робота підготовчої групи дитячого садка, виплата заробітних плат тощо.

По всім питанням були надані відповідні роз'яснення.