02 вересня 2022 року відбулося засідання виконавчого комітету під головуванням селищного голови Олега БЄЛОУСА.

Дата: 02.09.2022 11:49

На засіданні були розглянуті такі питання порядку денного:

1. Про внесення змін та доповнень до рішення Окнянської селищної ради від 22 грудня 202 I року N-805/15-VIII «Про бюджет Окнянської селищної ради Подільського району Одеської області на 2022 рік»

Доповідач: начальник відділу фінансів Окнянської селищної ради Ірина ПАЛАМАРЧУК

2. Про затвердження мережі закладів освіти Окнянської селищної ради на 2022 - 2023 навчальний рік»

Доповідач. начальник відділу освіти, молоді та спорту, кулътури та туризму Окнянської селищної ради Микола МЕЛЬНИК,

3. Про схвалення проекту рішення «Про внесення змін до рішення Окнянської селищної ради «Про затвердження структури та граничної чисельності закладів та установ освіти i культури Окнянської селищної ради» від 05.04.2022 № 918/17- VIII та його додатків 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 14, 17»

Доповідач: начальник відділу освіти, молоді та спорту, культура та туризму Окнянської селищної ради Микола МЕЛЬННК,

4. Про внесення змін до додатку 1 «Склад адміністративної комісії про виконавчому комітеті Окнянської селищної ради», затвердженого рішенням виконавчого комітету Окнянської селищної ради від 07.06.2018 N. 2/1

Доповідач: начальник юридичного відділу Окнянської селищної ради Подільського району Одеської області Оксана Даріснко

5. Про затвердження протоколу № 8 Координаційної ради з питань соціального захисту малозабезпечених верств населения та громадян, які гостро потребують допомоги та надання  матеріальної  допомоги відповідним категоріям населения

Доповідач: Начальник відділу соціального захисту населения Окнянської сслищної ради Олена ТОЛСТЕНКО

По всім питанням порядку денного були прийняті відповідні рішення.