Нагородження почесними грамотами з нагоди Дня Незалежності України

Дата: 24.08.2022 11:31

Сьогодні, 24 серпня 2022 року, селищний голова Олег БЄЛОУС нагородив Почесними грамотами селищної ради за визначні професійні досягнення, відповідальне ставлення до виконання службових обов'язків, сумлінну працю, ініціативність, творчий підхід, високий професіоналізм, наполегливість в роботі, високу виконавську дисципліну, професійну майстерність, відданість справі, активну громадську позицію та з нагоди відзначення 31 –ї річниці Незалежності України:

- СКАЛАЦЬКУ Ганну Василівну, спеціаліста I категорії відділу земельних та майнових відносин Окнянської селищної ради Подільського району Одеської області;

- САМБУРСЬКУ Катерину Владиленівну, старосту Маяківського старостинського округу;

- ДЗЮБЕНКО Євгена Павловича, капітана, старшого офіцера відділення обліку мобілізаційної роботи п’ятого відділу Подільського РТЦК та СП;

- МОЙСЕЄВА Вячеслава Валентиновича, старшого сержанта, старшого інструктора п’ятого відділу Подільського РТЦК та СП.

Селищним головою Олегом БЄЛОУСОМ, за дорученням начальника Подільської районної військової адміністрації Михайла ЛАЗАРЕНКА, нагороджено Почесною грамотою Подільської районної державної адміністрації за багаторічну сумлінну працю, відданість справі, досягнуті успіхи в роботі, високу професійну майстерність, особливі заслуги, виявлені під час захисту інтересів держави, суспільства і регіону в цілому та нагоди відзначення 31 –ї річниці Незалежності України, директора ТОВ «ТІМДРЕСС ДЕБЕТЕКС» ЗАДОРОЖНЮК Світлану Олександрівну.

Після відзначення почесних мешканців громади Олег Бєлоус, Евгеній Ковтун, Євген Дзюбенко та Вячеслав Мойсеєв поклали квіти до пам’ятників воїнам АТО та хвилиною мовчання вшанували пам’ять полеглих героїв, які поклали своє життя на захист суверенітету і незалежності нашої держави.