Привітання селищного голови Олега Бєлоуса з Днем Державного Прапора України

Дата: 23.08.2022 07:00

Шановні жителі та гості Окнянської селищної ради!

Вітаю вас з Днем Державного Прапора України!

Це свято всіх поколінь українців. Це данина поваги символу держави, що пройшов довгий, часом героїчний, часом трагічний шлях. Церемонія підняття прапора в кожного українця викликає найкращі патріотичні почуття та гордість за свою Батьківщину.

День Державного Прапора України щорічно відзначається 23 серпня, за день до головного свята країни - Дня Незалежності. Це свято було встановлене указом президента Леоніда Кучми в 2004 році.

Прапор нашої країни має багату історію і бере свій початок з часів Київської Русі. Синьо-жовті кольори використовувалися ще в дохристиянський час, також на гербах міст і князів Середньовіччя.

Сучасний прапор України був піднятий над Львівською ратушею в 1848 році. Після цього синьо-жовтий прапор стали широко використовувати і для інших заходів.

У 1918 році Українська Центральна Рада затвердила прапор, як стяг Української Народної Республіки.

Від усього серця бажаю Вам чистого, мирного, блакитного неба, щедрих і родючих полів на теренах нашої країни. Нехай життя буде яскравим,  як кольори нашого Державного стягу: синім і мирним, як небо, та жовто-золотистим, як пшеничні поля України! Нехай прапор України гордо розвивається на вітрі і неодмінно дарує натхнення і світлу надію кожному з жителів нашої прекрасної держави.

З повагою селищний голова                                           Олег БЄЛОУС