Дата: 17.08.2022 16:12

Сьогодні, 17 серпня 2022 року, жителі села Гавиноси та громади, військові побратими попрощалися ще з одним захисником України, нашим земляком - Черкісом Сергієм Івановичем, який загинув 14 серпня 2022 року у с. Мирне Миколаївської області.

Разом із родиною, громадою, військовими побратимами йшов селищний голова Олег Сергійович Бєлоус.

«Сьогодні ми всі зібралися, щоб провести в останню дорогу справжнього героя та засвідчити свою повагу до нього. Сергій Іванович віддав своє життя за незалежність та свободу українського народу. Він щиро вірив у перемогу над клятим ворогом. Мужній воїн, він боровся за мир на українській землі, за спокій у рідній домівці, за безпеку родини… Ціною життя він виборював право нашої нації бути вільними. Його загибель, це непоправна втрата для його родини – дружини, доньок, онучок, сестри.

Спи спокійно, Солдате. Добра, світла пам’ять про тебе і вдячність за твій подвиг назавжди залишиться у наших серцях.

Ми схиляємо голови у глибокій скорботі та сумуємо разом з родиною Сергія». - сказав Олег Сергійович.

Сергій Іванович народився 22 жовтня 1972 року в селі Гавиноси. З 1990 по 1998 роки навчався у Гавиноській 8-річній школі, а після закінчення вступив до Котовського ПТУ. Працював в с. Гавинови в колгоспі.

З 2015 року під час бойових дій на Сході пішов добровольцем на фронт захищати рідну землю. В 2019 році наш земляк підписав контракт зі Збройними силами України.

На день смерті Сергію Черкісу було 49 років. Без батька залишилися дві доньки, без дідуся – дві онучки. У невимовній скорботі дружина та сестра.

Вічна слава та пам’ять герою, щира вдячність та низький уклін! Ніколи не забудемо!