20 сесія VIII скликання Окняської селищної ради Подільського району Одеської області

Дата: 12.08.2022 14:12

12 серпня 2022 року під головуванням селищного голови Олега БЄЛОУСА відбулося пленарне засідання чергової 20 сесії восьмого скликання Окнянської селищної ради Подільського району Одеської області.

На порядку денному розглянуто наступні питання:

1. Про затвердження звіту про виконання бюджету Окнянської селищної ради Подільського району Одеської області за І півріччя 2022 рік
      1. Про внесення змін до Додатку 3 та 4 комплексної Програми «Безпечна Окнянщина» на 2022 рік, затвердженої рішенням Окнянської селищної ради від 10.02.2022 № 835/16-VIII
      1. Про внесення змін та доповнень до рішення Окнянської селищної ради від 22 грудня 2021 року №805/15-VIII «Про бюджет Окнянської селищної ради Подільського району Одеської області на 2022 рік»
      1. Про надання згоди на передачу з державної власності до комунальної власності Окнянської селищної ради іншого окремо визначеного майна.
      1. Про затвердження рішення про організацію харчування в закладах  освіти Окнянської селищної ради на    осінній період 2022 року
      1. Про  перейменування  вулиць,  провулків   та площ на території Окнянської селищної ради.
      1. Про  припинення права  користування  земельною ділянкою шляхом його розірвання за згодою сторін та вилучення земельної ділянки Дьоготь Т.В.
      2. Про укладання  додаткової  угоди  щодо змін  умов   договору  оренди  землі  №38  від 08.12.2015 гр. України Тєлєуці Ю.О.
      3. Про укладання  додаткової  угоди  щодо змін  умов   договору  оренди  землі  б/д ФГ «ГОРІХ АГРО».
      4. Про укладання  додаткової  угоди  щодо змін  умов   договору  оренди  землі  б/д ФГ «ГОРІХ АГРО» .
      5. Про   надання  дозволу на проведення електронних торгів у формі аукціону про передачу в  оренду частини нерухомого майна комунальної власності, яка знаходиться у оперативному користуванні КНП «Окнянська багатопрофільна лікарня».

По всім питанням порядку денного прийнято відповідні рішення.