09 серпня 2022 року відбулося засідання виконавчого комітету під головуванням селищного голови Олега БЄЛОУСА.

Дата: 09.08.2022 13:56

Фото без описуФото без опису

На засіданні були розглянуті такі питання порядку денного:

1. Про схвалення проєкту рішення «Про затвердження звіту про виконання бюджету Окнянської селищної ради Подільського району Одеської області за І півріччя 2022 рік.

2. Про схвалення проєкту рішення «Про внесення змін до Додатку 3 та 4 комплексної Програми «Безпечна Окнянщина» на 2022 рік», затвердженої рішенням Окнянської селищної ради від 10.02.2022 № 835/16-VIII.

3. Про схвалення проєкту рішення «Про внесення змін та доповнень до рішення Окнянської селищної ради від 22 грудня 2021 року №805/15-VIII «Про бюджет Окнянської селищної ради Подільського району Одеської області на 2022 рік».

4. Про схвалення проєкту рішення «Про перейменування вулиць, провулків та площ на території Окнянської селищної ради».

5. Про внесення змін до Додатку 1 «Склад комісії з питань бджільництва, попередження та фіксації фактів масового отруєння бджіл на території Окнянської селищної ради», затвердженого рішенням виконавчого комітету Окнянської селищної ради від 26.02.2021 №22/3.

6. Про затвердження протоколу № 5 засідання комісії з питань захисту прав дитини Окнянської селищної ради.

7. Про встановлення опіки над дитиною-сиротою ХХХХХХХХ Р.А. та призначення опікуна.

8. Про затвердження протоколу № 7 Координаційної ради з питань соціального захисту малозабезпечених верств населення та громадян, які гостро потребують допомоги та надання матеріальної допомоги відповідним категоріям населення.

9. Про схвалення проєкту рішення «Про організацію харчування в закладах освіти Окнянської селищної ради на осінній період 2022 року».

По всім питанням порядку денного були прийняті відповідні рішення.