Евакуація рятує життя

Дата: 08.08.2022 13:02

У зв’язку з оголошенням Кабінетом Міністрів України повномасштабної евакуації цивільного населення Донецької області повідомляємо внутрішньо переміщених осіб з Донецької області, з метою розповсюдження ними серед близьких, родичів та знайомих, які залишилися проживати в Донецькій області, інформації щодо евакуації з небезпечних територій.

Наголошуємо, що Донеччина наразі на межі гуманітарної катастрофи. Тривають активні бойові дії, інфраструктура зруйнована. Люди ризикують не лише щосекунди потрапити під обстріли, а при відсутності світла, тепла, ліків та їжі взимку вижити буде непросто. Єдиний правильний вихід – евакуація.