Щирі вітання з ЮВІЛЕЄМ ІГНАТОВУ Олександру Вікторовичу!

Дата: 28.07.2022 08:02

Сьогодні святкує свій ювілейний День народження справжній господар та відповідальний керівник, староста Гулянського старостинського округу

Ігнатов Олександр Вікторович!

Шановний колего!

Колектив Окнянської селищної ради на чолі з селищним головою від щирого серця вітає Вас з ЮВІЛЕЄМ!

Для справжнього чоловіка ще один рік життя – це лише привід для веселощів і свята, з яким ми Вас і вітаємо! Нових Вам перемог! Нехай здоров’я ніколи не підводить, а рідні та друзі тільки радують! Нехай буде менше звичайних буднів і якомога більше яскравих барвистих днів.

Бажаємо професійних злетів, задоволення від роботи, терпіння і стабільності. Нехай спокій і благополуччя завжди живуть в душі, удача супроводжує у всіх починаннях, а вдома завжди чекає затишок і турбота близьких!

Миру в родині і в нашій країні!