Вітаємо з Днем народження ДРАГОМАРЕЦЬКОГО ОЛЕКСАНДРА ВАСИЛЬОВИЧА!

Дата: 27.07.2022 08:01

Сьогодні святкує свій  День народження  мужній чоловік, староста Цеханівського старостинського округу,  Драгомарецький Олександр Васильович!

Голова Окнянської селищної ради та колектив від щирого серця вітає Вас з  Днем народження!

Бажаємо в житті залишатися міцним горішком, постійно знаходити джерело успіху і ніколи не втрачати своєї можливості. Нехай життєвий досвід і Ваші таланти стануть надійним орієнтиром на шляху до справжнього успіху і процвітання. Нехай натхнення стане вірним супутником у всіх Ваших починаннях, а удача освітлює Ваш життєвий шлях.

Нехай все буде у Ваших руках і у Ваших силах. Кохання, сімейного благополуччя,  здоров’я і миру!