Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення та очікуваної вартості предмету закупівлі, відповідно до пункту 41 постанови КМУ від 11.10.2016 № 710 «Про ефективне використання державних коштів»

Дата: 13.06.2022 14:25

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення та очікуваної вартості предмету закупівлі,  відповідно до пункту 41 постанови КМУ від 11.10.2016 № 710 «Про ефективне використання державних коштів»

1. Замовник: Окнянська селищна рада;

2. Місцезнаходження: 67900, Україна , Одеська обл.,Подільський район, смт Окни,

вул. Комарова, 2;

3. Код ЄДРПОУ: 04379924;

4. Назва предмету закупівлі із зазначенням коду за єдиним закупівельним словником: Створення у цифровій формі топографічної основи масштабу 1:2 000 с. Гавиноси (із застосуванням геоінформаційних технологій). Розроблення документацій із землеустрою щодо встановлення (зміни) меж населених пунктів Окнянської селищної ради. Розроблення нормативної грошової оцінки земель населених пунктів Окнянської селищної ради із застосуванням геоінформаційних систем   (код ДК 021:2015  71350000-6: Науково-технічні послуги в галузі інженерії);

4.1. Ідентифікаційний номер в електронній системі закупівель: UA-2022-06-10-001282-a

4.2. Очікувана вартість: 1 300 000,00 грн;*

*Обґрунтування розміру бюджетного призначення: Розмір бюджетного призначення визначений з урахуванням вимог наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 18.02.2020 № 275 "Про затвердження примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі. При визначенні очікуваної вартості закупівлі враховувалась інформація про ціни на послуги, що міститься в мережі Інтернет у відкритому доступі, в тому числі на сайтах виробників та постачальників відповідної продукції, спеціалізованих торгівельних майданчиках, в електронній системі закупівель "Prozorro", на основі прайс-листів, комерційних пропозицій, тощо.

5. Дата оголошення: 10.06.2022року;

6. Процедура закупівлі: відкриті торги;

7. Строк надання послуг: до 31.12.2022 року.

ЗА ДЕТАЛЬНОЮ ІНФОРМАЦІЄЮ переходьте за  посиланням: