Війна не стане перешкодою – країна буде з хлібом.

Дата: 24.05.2022 16:31

Війна не стане перешкодою – країна буде з хлібом!

Саме під таким гаслом аграрії Окнянської ОТГ розпочали в цьому році весняно – польові роботи. Незважаючи на війну в Україні, триває робота служби зайнятості з працевлаштування клієнтів. Роботодавці потребують працівників, а шукачі роботи – вакансії.

З початку військової агресії росії на обліку у відділі сприяння зайнятості Подільського МРЦЗ  перебувало понад 620 безробітних громадян та, ще понад 130 отримали статус безробітного під час війни. Відділом  прикладалися зусилля для забезпечення наших клієнтів роботою. Було зареєстровано 233 актуальні вакансії, з яких 224 були укомплектовані (рівень укомплектування склав 96,13%). Також, в цей період 31 особа взяла участь в роботах тимчасового характеру, які систематично організовують аграрії громади та, ще 47 осіб були залучені до оплачуваних громадських робіт.

Ми продовжуємо практику тісної співпраці з роботодавцями шляхом організації робочих зустрічей, міні ярмарок вакансій, співбесід, онлайнінформування, відвідування ПОУ, зустрічей в старостинських округах громади аби наші послуги залишалися якісними, оперативними, продуктивними та максимально соціальними в цей час, адже, тільки за таких умов ми досягнемо бажаних результатів.

Заступник директора – начальник відділу сприяння зайнятості Подільського МРЦЗ Галина КУШНІР