Онлайн заняття продовжуються

Дата: 29.04.2022 10:52

Подільські рятувальники невпинно продовжують підвищувати обізнаність школярів та вчителів. Сьогодні ДСНСівці провели онлайн заняття з учнями та вчителями навчальних закладів Окнянської та Ананьївської територіальних громад.

Співробітники Служби Порятунку продемонстрували презентаційні матеріали на тему " Вибухонебезпечні предмети та правила безпеки при їх виявленні". Рятувальники пояснили, які існують види боєприпасів, чим вони небезпечні та наголосили на тому, що категорично забороняється робити при їх виявленні.

Цей вид інформаційно-роз'яснювальної роботи є досить актуальним та корисним. Тому робота в даному напрямку продовжується.