Результати засідання адміністративної комісії виконавчого комітету селищної ради.

Дата: 12.04.2022 10:16

08 квітня 2022 року під головуванням заступника селищного голови Євгенія Ковтуна  проведено  засідання  адміністративної комісії виконавчого комітету селищної ради.

На порядку денному розглянуто  матеріали адміністративних  порушень  за ст.152 КУпАП -  порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів, а саме: спалювання сміття, гілок дерев та решток сухої рослинності.

За результатами роботи комісії винесено  постанови у справах про адміністративні правопорушення, за що передбачено накладання адміністративних стягнень у вигляді штрафів.