ЗВІТ старости Топалівського старостинського округу Окнянської селищної ради Подільського району Одеської області про проведену роботу за 2021 рік

Дата: 22.03.2022 09:36

ОКНЯНСЬКА  СЕЛИЩНА  РАДА

ПОДІЛЬСЬКОГО  РАЙОНУ  ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ТОПАЛІВСЬКИЙ СТАРОСТИНСЬКИЙ ОКРУГ  № 10

вул. Центральна, 184/1, с. Топали, Подільський район, Одеська область, 67910,

E-mail:  shulga.toma50@gmail.com

22  лютого  2022  №   6                                       На №________ від ______202____р.

старости Топалівського старостинського округу

Окнянської селищної ради Подільського району Одеської області

про проведену роботу за 2021 рік

Керуючись Конституцією та законами України, актами Президента України, Кабінету Міністрів України,  Статутом Окнянської селищної ради об’єднаної територіальної громади. Згідно  зі статтею 54-1, пунктом 6 Закону України «Про місцеве  самоврядування в Україні», звітую про проведену роботу за 2021 рік.

До  складу  Топалівського   старостинського округу входять два населених пункту:  село Топали і село Сагайдак.

При уточненні загального списку чисельності населення станом на 30 грудня 2021 року складає 1055 осіб.

Діти до 3 років

44

Діти до 6 років

84

Діти віком від 6 до 18 років

185

Діти-  сиріти

2

Діти, які перебувають  під опікою

4

Діти інваліди

5

Інваліди  війни

немає

Учасники бойових дій   (афганці)

немає

Учасники ВВВ

6

Учасники АТО

7

Учасники ліквідації  ЧАЕС

1

Одинокі громадяни похилого  віку

5

Громадяни, які знаходяться на соціальному обслуговуванні на дому

25

Мати - героїня

4

Багатодітні сім’ї

В них виховується дітей

30

131

На території Топалівського старостинського округу функціонують  такі установи: старостинськй округ,   фельдшерський пункт,  школа, сільський будинок культури,  дошкільний навчальний заклад «Росинка»,   поштове відділення зв,язку.  Приватне підприємство «Агрофон».  Чотири   підприємства, які здійснюють роздрібну торгівлю: магазин Кобилянського Вячеслава Валентиновича, Барбулат Акуліни Миколаївни, Гайдук Юрія Івановича, Добровольської Ірини.

Медична допомога населенню  надається фельдшерським пунктом,  Чорнянською лікарнею, та Окнянською лікарнею. В Топалівському фельдшерському пункті працюють 2 працівника.

В Топалівський  школі 1-Ш ступенів   -  25  працівників,   навчається  -   118 учнів;

Дошкільний навчальний заклад «Росинка» -   10 працівників,   функціонує дві  групи,     виховується 30 дітей .

Як староста , брала участь у всіх пленарних засіданнях Окнянської селищної ради, її виконавчого комітету та в нарадах різного спрямування, де представляю інтереси мешканців села.    Виконую доручення селищної ради, її виконавчого комітету та селищного голови, інформую їх про виконання доручень.  Здійснюю особистий прийом громадян.

Як один із напрямків надання адміністративних послуг  населенню є видача довідок та актів різноманітного характеру громадянам,   в межах наданих повноважень. Всього в 2021 року видано 1225 довідок, проведено 42 акти обстеження матеріально-побутових умов проживання. Зареєстровано  нотаріальних дій – 41.   Оформлено 140 родин для отримання субсидій.

З метою профілактики правопорушень адміністративного законодавства серед населення  проводиться постійна роз’яснювальна та попереджувальна робота.

Є тісною співпраця  директора  Топалівського НВК з працівниками соціальних служб Окнянської селищної ради по відвідуванню сімей, які можуть опинитись та які вже опинилися в складних життєвих обставинах, проводили роз’яснювальну роботу разом з батьками та дітьми. Організовано та надано гуманітарну допомогу матерям-одиночкам, багатодітним  сім’ям: дитячий одяг, продукти харчування.

Відповідно до затвердженої Програми соціально-економічного та культурного розвитку Окнянської селищної ради, на території Топалівського старостинського округу  протягом 2021 року було виконано наступні заходи:

У травні 2021 року за кошти приватного підприємства «АГРОФОН»  здійснено  зварювальні роботи для усунення недоліків у роботі башти Рожновського по вулиці Калинівська.  За підтримки місцевих підприємців було здійснено розгортання доріг від снігових заметів в зимовий період 2021 року.

• Підтримувався санітарний ста н на території села, проводились заходи по обкосу карантинних трав, вирубки чагарників та сухих дерев.
  • В належному стані підтримувалася братська могила  загиблим воїнам в період Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років; сільське кладовище,  та прилеглі території біля дитячого майданчика,  автобусної зупинки, в’їзного знаку, адмінбудівлі.

Систематично  проводилось обслуговування вуличного освітлення в селі, своєчасно замінювались лампи та фонарі.

Проводиться робота по благоустрою села Топали. Попереджено 8 чоловік про порушення правил благоустрою.

Здійснюється контроль за дотриманням на території старостинського  округу громадського порядку.

Побілено дерева в сільському парку  та біля адмінбудівлі.  Протягом звітного року на території округу було висаджено понад 300 штук молодих саджанців дерев, які були надані  ветеранською  організацією Окнянської селищної ради.

Постійно на контролі робота по сплаті податків. Робота з малозабезпеченими верствами населення, пенсіонерами, одинокими, інвалідами.

Староста                                    Тамара ШУЛЬГА