На Окнянщині попрощалися з земляком, який героїчно загинув в запеклих боях з російськими окупантами під Миколаєвом

Дата: 17.03.2022 15:58

Сьогодні жителі села Малаївці та громади, військові побратими провели в останню путь нашого земляка Вакарчука Валерія Володимировича, який загинув в результаті ворожих обстрілів російських окупантів 14 березня 2022 року в боях під Миколаєвом, відстоюючи цілісність і незалежність рідної України.

Фото без описуФото без опису

Разом із родиною, громадою, військовими побратимами йшов селищний голова Олег Сергійович Бєлоус. «Нав’язана нам війна забрала вже тисячі життів українців, які були кращими, цвітом нації. Не думаючи про своє життя, вони за першим покликом стали на захист своєї Батьківщини. Серед них був і наш земляк… Сильний духом чоловік, віддав життя за незалежність України, за її долю та збереження миру.

Молитвою, добрим словом, згадаймо Героя, який віддано боровся та віддав своє життя за наше майбутнє.

Висловлюємо глибокі співчуття батькам, рідним, близьким Валерія.

Низький уклін  та вічна пам'ять герою!» - сказав Олег Сергійович, звертаючись до присутніх.

Валерій Володимирович народився 1 січня 1978 року в с. Малаївці. Навчався в Малаївській середній загально-освітній школі та закінчив 11 класів. Ще з шкільних років  ніколи не боявся взяти на себе відповідальність у вирішенні складних ситуацій. Ця риса зберіглася в нього і в подальшому житті.

У 1996 році Валерія Володимировича призвали до лав української армії на строкову службу, де йому було присвоєно звання старший прапорщик, а 1998 року розпочав службу у Прикордонних військах України.

2004 року вступив у Лави Збройних сил України на контрактній основі, де йому присвоєно звання сержант.

В 2007 році одружився. У шлюбі народилося 2 діток.

Валерію Вакарчуку було 44 роки. У нього залишились мама, брат, дружина та син і донька.