ОГОЛОШЕННЯ!!!!! Допомога підрозділу тероборони!!!

Дата: 26.02.2022 13:39

Друзі, увага!

Підрозділу тероборони на території Окнянської громади потрібна наша з вами допомога.

Найперше - це продукти харчування.

Друге – ковдри, подушки, матраси, каремати, спальні мішки.

На території пункту комплектації (військомату) виділено склади для зберігання продукції. Саме туди ви маєте зносити необхідне. Координатор цієї роботи - Ігор Кучер (тел. 0506451070). Він з помічниками на місці і чекає на вас.

Для придбання необхідних військовим речей потрібна і готівка. Тому, якщо ви маєте можливість допомогти грішми нашим військовим – приносьте і кошти. Хто скільки може.

Щойно, в селищній раді відбулася нарада з підприємцями селища, які торгують продуктами. Вони молодці, вони без зайвих слів і пафосу готові допомогти і вже допомагають. Реально.

Закликаємо долучатися до їх прикладу інших – всіх жителів громади.

Прошу репост.