Робоча зустріч в Окнянській селищній раді

Дата: 10.12.2021 15:37

Відділом сприяння зайнятості Подільського МРЦЗ перед керівництвом Окнянської  селищної ради ОТГ було ініційовано питання щодо підготовки та прийняття рішення про організацію громадських робіт на 2022 рік.

На виконання звернення щодо організації громадських робіт, виконавчим комітетом  Окнянської  селищної ради прийнято рішення від 25.11.2021 року №132/15 «Про організацію громадських робіт на території Окнянської  селищної ради на 2022 рік» в якому визначені види робіт, що мають суспільно-корисну спрямованість та сприяють соціальному розвитку територіальної громади.

10.12.2021 року в ході робочої зустрічі  заступника начальника відділу Мельниченко Людмили Петрівни з головним бухгалтером ОТГ Ружанською Ніною Дмитрівною  були обговорені питання фінансування громадських робіт, кошторисні призначення на 2022 рік та здійснена перевірка цільового використання коштів за договорами, що виконані у 2021 році.