Привітання з Днем місцевого самоврядування

Дата: 07.12.2021 08:20

Шановні працівники і ветерани органів місцевого самоврядування, шановні депутати!

Прийміть найщиріші вітання з професійним святом – Днем місцевого самоврядування. Це свято не тільки тих, хто працює в органах місцевої влади, депутатів, а й усіх громадян, виборців, які вболівають за проблеми, дбають про розквіт об’єднаної територіальної громади.

Бажаю від щирого серця — усім, хто працює на благо територіальних громад, відстоює їхні запити та інтереси, міцного здоров’я, великого щастя, нових здобутків у роботі, родинного затишку та здійснення всіх Ваших життєвих мрій і сподівань. Нехай цей святковий день додасть всім нам натхнення і наполегливості у спільній справі подальшого розвитку територіальних громад, відродженню сіл і селищ нашого краю , зміцнення авторитету нашої держави в європейській спільноті і у всьому демократичному світі!

З  повагою, селищний голова                                  Олег Бєлоус