До міжнародного Дня людей з інвалідністю

Дата: 03.12.2021 14:27

Щороку 3 грудня українське суспільство разом з усією світовою спільнотою відзначає Міжнародний день людей з інвалідністю, який проголошено Генеральною Асамблеєю ООН у 1992 році. Відзначення цієї дати спрямоване на посилення уваги до проблем людей з обмеженими фізичними можливостями, захисту їх гідності, прав і благополуччя. Цей день є нагадуванням людству про його обов`язок виявляти турботу і милосердя до найбільш незахищеної частини суспільства. Це справедлива шана суспільства та нагадування всім про обов'язок перед тими, хто потребує захисту та підтримки у цей непростий час.

Окнянська селищна рада не лишається осторонь цієї проблеми. Затверджено програму «Милосердя в дії на 2021 – 2022 рік» в рамках якої надається матеріальна допомога дітям-інвалідам. Організовано вручення подарунків дітям з особливими потребами.

Нехай ця турбота допомагає мужнім людям забувати про труднощі, а їх серця наповнюються теплотою і впевненістю в завтрашньому дні.

Возможно, это изображение (1 человек, стоит, цветок и в помещении)Возможно, это изображение (1 человек, стоит и на открытом воздухе)