Мінцифра оголошує Місяць цифрової грамотності

Дата: 12.11.2021 15:39

53% українців володіють цифровою грамотністю нижче базового рівня. Тому Міністерство цифрової трансформації України оголошує місяць цифрової грамотності – масштабну інформаційну кампанію, яка надихне українців на навчання цифрових навичок.

Місяць цифрової грамотності відбудеться в межах національного проєкту Дія. Цифрова освіта (https://osvita.diia.gov.ua/all-digital-week, https://www.facebook.com/diia.education/ ) в листопаді 2021 року.

Ініціативу вже підтримали Київстар, Укрпошта, WOG, Цитрус, Citrus.ua, robota.ua, Jooble, MEGOGO, «Проєкт підтримки Дія», що впроваджується ПРООН в Україні за фінансової підтримки Швеції, і перелік партнерів постійно оновлюється. Інформаційним партнером став Facebook. Стратегічний партнер — Фонд Східна Європа. Закликаємо лідерів думок і соціально відповідальні компанії долучатися до ініціативи.

Щодня впродовж місяця спільно з партнерами Мінцифра буде:

• розповідати про цифрові компетентності та проводити інтерактивні квестові завдання на вивчення кожної з компетентностей
  • складати національний тест з цифрової грамотності Цифрограм для громадян, а також Цифрограми для вчителів, медиків, держслужбовців, міжнародну сертифікацію навичок володіння комп’ютером ICDL
  • проводити в соцмережах конкурси на тему цифрової грамотності з подарунками
  • організовувати освітні онлайн-події
  • презентувати покрокові інструкції щодо використання онлайн-сервісів

Спеціально для Місяця цифрової грамотності Міністерство цифрової трансформації розробили набір промоматеріалів, якими можна скористатися для публікацій онлайн й привернути увагу до теми цифрової грамотності. Завантажуйте та використовуйте Open Pack дизайн-матеріалів: https://bit.ly/3EpKRzC .

Інформацію про активності в межах Місяця цифрової грамотності можна буде відстежувати в соцмережах за хештегом #DigitalMonth

Нагадаємо, однією зі стратегічних цілей Міністерства цифрової трансформації України є навчити 6 млн українців цифрової грамотності за 3 роки.