Про проведення міжнародного науково-технічного форуму аграрного спрямування «Інженерні інноваційні технології в агропромисловому комплексі економіки»

Дата: 26.10.2021 10:20

Відповідно до листа Одеського державного аграрного університету від 09.09.2021 № 01-17/01-2485 інформуємо, що на базі Одеського державного аграрного університету (далі - ОДАУ) за ініціативою Одеського відділення Інженерної академії України і Бюро інженерної академії України проводиться підготовка і організація Міжнародного науково-технічного форуму (конференція та виставка) аграрного спрямування «Інженерні інноваційні технології в агропромисловому комплексі економіки» (ІІТАПК).

Метою форуму є визначення стану науково-практичного забезпечення АПК України та апробація пропозицій щодо впровадження інноваційних інженерних технологій в аграрне виробництво.

Проведення заходу заплановано у період з 17 по 19 листопада 2021 року.

Робота Форуму передбачає розкриття основних напрямків для дискусії та досліджень:

• інноваційні технології в рослинництві та тваринництві;
  • фітоенергетика;
  • інноваційні технології у галузях, що займаються первинною переробкою сільськогосподарської сировини;
  • новітні технології в ветеринарній медицині;
  • біотехнології та біоенергетичні технології;
  • ІТ- технології та кібернетика в аграрному секторі;
  • прогресивне тракторне та сільськогосподарське машинобудування і виробництво мінеральних добрив, хімікатів тощо;
  • інноваційні технології в енергетиці АПК;
  • сучасні економіка, менеджмент та земельні відношення в АПК;
  • інвестиції в аграрному секторі;
  • сучасні вимоги підготовки фахівців аграрного сектору;
  • - інноваційні технології в архітектурі та будівництві для АПК.                                          Довідкова інформація щодо проведення Форуму за телефоном: 067 767 91 33 Олексій Володимирович Данчук.