РОБОТА ПРОДОВЖУЄТЬСЯ …

Дата: 30.07.2021 14:38

РОБОТА ПРОДОВЖУЄТЬСЯ

З метою розбудови та процвітання кожного населеного пункту та громади в цілому, покращення життя населення, ефективного використання коштів проведено наступну роботу:

ДОРОГИ

Розвиток дорожньої інфраструктури селищної ради:

-  завершено капітальний ремонт проїзної частини від вулиці Центральна до будинку № 11 по вулиці Першотравнева смт Окни;

-  проведено благоустрій прилеглої території парку «Літній»;

- завершено капітальний ремонт по заміні дорожнього камня (бордюра) по вулиці  Комарова від вулиці Манагарова буд. № 9 до вулиці Терехова.

Ми  завжди готові вислухати всі зауваження і пропозиції та знайти правильні рішення на користь  нашої громади, адже щодня працюємо для Вас, для забезпечення потреб населення селищної ради.

Переконані, що Ви всіляко долучатиметеся до втілення реформ і змін у нашому рідному краї, адже лише спільна ініціативність і відповідальність кожного з нас може дати вагомі результати у майбутньому.

Давайте разом і кожен поодинці вносити свою лепту в наше майбутнє!