Навчання ветеранів АТО/ООС

Дата: 12.07.2021 08:08

Ветерани АТО/ООС з усіх регіонів України запрошуються у проєкт, який дає можливість отримати 400 євро на навчання

Основна мета проєкту - сприяння реінтеграції ветеранів через допомогу в перекваліфікації, підвищенні кваліфікації та працевлаштуванні. Учасники бойових дій АТО/ООС зможуть отримати грант до 400 євро на курси з перекваліфікації, підвищення кваліфікації або навчання.

Реєстрація ветеранів і ветеранок АТО/ООС у проєкт здійснюється за наступною аплікаційною формою http://bit.ly/ПрофесійніКурси

Набір у проєкт відбувається на постійній основі до кінця серпня 2021 року.

Протягом 2-денного тренінгу ветерани:

- отримають практичні інструменти для аналізу своїх професійних навичок,

- розберуть складові якісного резюме, на яке найчастіше відгукуються роботодавці,

- дізнаються, як ідентифікувати власні цінності та що говорити на співбесіді про свій військовий досвід.

Спеціально для ветеранів розроблено гайд  посібник  із покроковою інструкцією з адаптації військових навичок до мирної професії, який учасники отримають безкоштовно.

Організатори  Проєкт із навчання та перекваліфікації втілюється командою ГО «Центр зайнятості Вільних людей» та реалізується за підтримки Представництва Міжнародної організації з міграції в Україні та Європейського Союзу.