ОГОЛОШЕННЯ ПРО ВЗЯТТЯ НА ОБЛІК БЕЗХАЗЯЙНОГО НЕРУХОМОГО МАЙНА

Дата: 08.06.2021 09:28

Виконавчий комітет Окнянської селищної ради повідомляє про виявлення та взяття на облік, як безхазяйного майна:

? житловий будинок, об’єкт житлової нерухомості, що знаходиться за адресою: 67900, Одеська область, Окнянський район, смт Окни, вул. Лікарняна, 23, орієнтовно загальна площа 39,6 кв. м;

? житловий будинок, об’єкт житлової нерухомості, що знаходиться за адресою: 67900, Одеська область, Окнянський район, смт Окни, вул. Устима Кармелюка, 1, орієнтовно загальна площа 60,0 кв. м;

Власників вказаного майна, з підтверджуючими документами, просимо звернутися до Окнянської селищної ради (відділ містобудування, архітектури, житлово - комунального господарства, надзвичайних ситуацій, цивільного захисту та благоустрою Окнянської селищної ради) з метою зняття з обліку протягом року з дня оприлюднення цього оголошення.

Комісія з обстеження безхазяйної речі ( майна),

Від умерлої спадщини на території Окнянської

селищної ради Окнянського району Одеської

області виконавчого комітету селищної ради