Засідання адміністративної комісії виконавчого комітету селищної ради.

Дата: 27.05.2021 16:14

26 травня 2021 року під головуванням заступника селищного голови Ковтуна Євгенія Васильовича проведено засідання адміністративної комісії виконавчого комітету селищної ради.

На порядку денному розглянуто питання щодо адміністративних порушень за ст.152 КУпАП - порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів.

За результатами роботи комісії винесено постанови у справах про адміністративне правопорушення, які передбачають накладання адміністративного стягнення у вигляді штрафів.