Суб’єктам господарювання всіх форм власності!

Дата: 07.04.2021 10:37

На початку січня 2021 року на Херсонщині в Біосферному заповіднику ім. Фальц-Фейна «Асканія-Нова» загинуло понад 200 червонокнижних сірих журавлів внаслідок отруєння препаратами які використовуються для обмеження чисельності мишоподібдних гризунів.

З метою попередження загибелі перелітних птахів, свійської птиці на полях сільгосппідприємств всіх форм власності в період проведення весняно-польових робіт по захисту сільськогосподарських культур щодо обмеження шкодочинності шкідливих об’єктів за допомогою використання пестицидів і агрохімікатів необхідно дотримуватись правил охорони праці при роботі з пестицидами і агрохімікатами

Детальніше тисни тут..