Повідомлення!

Дата: 14.12.2020 16:53

На изображении может находиться: текст «окнянська селищна рада окнянського району одеськой област 14.12.2020 розпорядження про скликання пленарного засдання позачерговой третьоё ceci? восьмого скликання окнянськой селищной ради одеськой области №75-од од відповдно пункту 20 частини 4 статті 42, пункту <<про мисцеве самоврядування кра?н>> статті 46 закону украёни 1. скликати пленарне засдання, позачерговой 3-i cecii восьмого скликання окнянськой селищной ради окнянськогор одеськой области грудня 2020 року 10:00 год впримищенни будинку селищний голова едрпоу vovd 04379 VNO O.C. белоус»