Привітання з Днем молоді!

Дата: 28.06.2020 08:12

Шановна молодь Окнянщини!

Сердечно вітаю вас з прекрасним літнім святом молодості, краси, енергії та завзяття – Днем молоді! У житті немає пори прекраснішої, ніж молодість. Це час становлення, вибору професійного шляху, планування майбутнього.
Сучасні і освічені, ви – сьогодення України, її майбутнє. Ви заслуговуєте на те, аби Вами пишалися. Ви сміливі, розумні, амбітні, сильні, творчі та запальні, вмієте чесно та впевнено відстоювати свої права. Ваші оптимізм і наполегливість знаходять втілення у бізнесі, політиці, у науці та на виробництві, у спорті та мистецтві.
Тому, з нагоди свята, бажаю усій молоді міцного здоров’я, успіхів у навчанні і роботі, творчої енергії, незалежних думок та сил, щоб втілити в життя все, до чого прагне ваш розум, душа і тіло.
Хочу побажати вам, дорогі друзі, щастя і віри у власні сили. Твердо знайте – молодість не вік. Молодість – це стан душі. Залишайтесь молодими!

З повагою,
Селищний голова                                                                                                Олег Бєлоус